Ostatní služby

Klientům se snažíme maximálně vyhovět u pojištění vozidel, nic méně, jelikož nám na klientech a jejich spokojenosti opravdu záleží, snažíme se nabídnout ve stejné kvalitě i další služby v podobě investic do drahých kovů (do zlata). 

Všichni víme, že současná situace s rostoucí inflací se výrazně projevuje na uchování hodnoty koruny. Jeden z nástrojů, jak nad inflací zvítězit, je pravidelná a dlouhodobá investice do zlata. Spoření, které opravdu dává smysl.

Zlato je investice, které nepodléhá inflaci a ekonomické krize jeho cenu dokonce zvedají. Představuje pojistku peněz i ostatních investic ve chvílích, kdy se jim zrovna nedaří. Investiční zlato je v Evropské unii osvobozeno od DPH. 

Spoření je kryté fyzickým zlatem. Každou platbou si koupíte odpovídající množství zlata. Vaše úspory budou kopírovat cenu unvestičního kovu a Vy využijete všech výhod, které držení investičního zlata přináší - dlouhodobé zhodnocení a zajištění proti ztrátě hodnoty. 

Naše nabídka spoření do investičního zlata, klientům přináší nejnižší cenu fyzického investičního zlata. Výhodou není jen velmi zajímavá cena, kupujete ryzí zlato, které pochází z prestižní rafinérie PAMP ze Švýcarska a je ověřitelné přes VERISCAN. VERISCAN je unikátní technologie rafinérie PAMP, která umožňuje velmi jednoduše a bez poškození slitků či mincí prověřit jejich pravost. 

Je na vás, jestli si budete v průběhu spoření do investičního zlata postupně posílat slitky, nebo si necháte vyplatit peníze. Sami si navíc můžete zvolit v jaké měně bude výplata probíhat, zda jednorázově nebo pravidelně. I tuto volbu u spoření do investičního zlata máte. 

Spoření si můžete sjednat z pohodlí vašeho domova. Určite jen, jakou částku měsíčně chcete do zlata ukládat. Na svůj e-mail od nás obdržíte návrh smlouvy, který potvrdíte (podepíšete) první platbou. Vedle pravidelných plateb můžete libovolně zasílat mimořádné vklady. Spoření si přizpůsobíte vaší momentální situaci, bez poplatků a bez sankcí. 

V případě zájmu o spoření do investičního zlata, nám napište na e-mail jan.furis@insia.com, nebo volejte na +420 724 977 253.